Islandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

460, Tálknafjörður, Vestfirðir: 460

460

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :460, Tálknafjörður, Vestfirðir
Qytet :Tálknafjörður
Rajon 1 :Vestfirðir
Vend :Islandë
Kodi Postar :460

Informacione të Tjera
Gjuhë :Icelandic (IS)
Kodi Rajoni :IS-4
gjerësi :65.62674
gjatësi :-23.82302
Zona Koha :Atlantic/Reykjavik
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

460, Tálknafjörður, Vestfirðir është e vendosur në Islandë.Kodi i saj është zip 460.

Të tjerët u kërkohet në
460, Tálknafjörður, Vestfirðir,460 ©2014 kodin postar Query